"Já vím..." 2/2

15. srpna 2012 v 13:31 | Shima |  "Já vím..."

Ahojda :-) takže, po veľkom premýšlaní, som sa rozhodla, že akosi "dopíšem" začaté "yaoi" na EunHae zo skupiny Super Junior ^^ pre moju kamošku Paťu, ktorá mala narodeniny a odo mňa to dostala ako ďalší darček... prehovorila ma, aby som to dopísala, a tak to aj dopadlo.. je to strašné a nedá sa to čítať -_- a ešte k tomu je to krátke -.-" nuž čo, nikdy som nevedela písať :-D takže, Enjoy ^^ Shima


"Miluju tě" řekl DongHae mezi polibky.
"Já vím. Já tebe taky."
Ruce jsem mu obtočil kolem krku a pomalu mě pokládal na zem ve zkušebně.
"Tady?" zeptal jsem se nejistě.
"Tady a teď. Chci tě." Zašeptal mi do ouška. Roztáhl mi nožky a lehce na mně nalehnul. Přisál se mi na krk a rukou mi zajel pod tričko. Mé tělo se vzepjalo a unikl mi tichý sten. Šimral mně na bříšku a laskal mi krk. Cítil jsem jeho hbitý jazyk a zoubky, jak mi přejíždí po čelisti až k oušku. Hladil jsem ho na zádech, mačkal zadeček a hrál se mu ve vlasech. Chytil jsem ho za tvář a přisál jsem se mu na ústa. Navzájem jsme se vysvlékli a povalil jsem ho pod sebe.
"Co máš v plánu?" skousl si spodní ret.
"Nech se překvapit." Mrkl jsem a rukou přejel po vyboulenině v kalhotách. Podíval jsem se na tu porcelánovou dokonalost, až mi sliny tekly. (xD) Slíbával jsem mu každičkou část kůže. Dostal jsem se k pupíku, líbal tu jemnou kůži na podbříšku. Odepnul jsem pásek a kalhoty letěly vzduchem někam do rohu pokoje. Znovu mně stáhl pod sebe a už jsem na sobě neměl nic. Podíval se mi do očí a vzal mi ho do úst. Samou rozkoší jsem zařval a chytil mu vlasy. Udával jsem si vlastní tempo a po chvilce jsem se mu udělal do úst. S úsměvem na tváři spolknul. Daroval mi letmý polibek na čelo a sehnul se zase dolů. Zatím, co mi líbal stehna, jsem mu sál prsty. Hrál jsem si s nimi, a až byli vcelku vlhké, přesunul je k mému "otvoru". Nejdřív jsem myslel, že umřu, opravdu to zabolelo, ale pak udělal menší pohyb rukou, hlouběji, a cítil jsem neuvěřitelně skvělý pocit. Hae se usmál, namířil si "sebe" k mému zadečku a lehce do mě pronikl. Zasténal jsem slastí a pak mi ho znovu chytil do ruky a mnul ho v rytmu pomalých přírazů. Já nedokázal nic, jenom mu sténat do úst, které mně líbali, plné vášně. Rukama jsem mu přejížděl po lopatkách a jemně škrabkal. Líbal mi krk, ale to už do mě vyvrcholil s hlasným zasténáním. To bylo na mně příliš a udělal jsem se podruhé. Políbil mně a beze slova si lehnul za mně a přitáhl si mně zády k sobě. Viděli jsme se v zrcadle, obrovském zrcadle přes celou zeď. Hlavu si opřel o moje rameno a usmál se na odraz. Chytil mi tvář a natočil ji k zrcadlu.
"Podívej, jaký jsi krásný." Se zájmem na mně hleděl a já se jen Přibyle díval.
"Přespíš u mě dneska?" zeptal se stydlivě.
"Rád." S radostí jsem příjmul, nacož mi pocuchal vlasy a oba jsme se vybrali k Haemu domů.
Celou cestu mně držel za ruku vyprávěl mi své zážitky z dětství. Nevím co ho to popadlo, ale jak začal mluvit, nemohl přestat. Já ho se zájmem poslouchal až k cíli.
Zastavili jsme před dvanáct-poschoďákem, Hae odemknul a mně obklopila zima. Třásl jsem se jako osika, i Hae se tvářil překvapeně.
"Promiň, to bude asi pokažené topení. U mně se zahřejeme, neboj." sladce se usmál a zavedl mně k výtahu. Vlezli mně dovnitř, zmáčkli čudlík a jeli sme nahoru. Myslím že 5 poschodí...
Najednou se na mně podíval, takového jsem ho ještě neviděl. Jiskřičky v očích mu svítili, na ústech mu hrál zajímavej úšklebek. Přišel ke mně, chytil mi boky a přilepil k stěně.
"Co to-" umlčel mně ústy, do kterých se přebojoval svým mrštným jazykem. Prohledával každé zakutí mých úst, které nestíhali z dechem. Přejížděl mi rukama po bocích, které následně vjeli do mých vlasů a vískali je. Odrazu výtah mírně nadskočil a zvoneček cinknul pro oznámení našeho poschodí. Hae zamručel, já se naopak zasmál nad jeho výrazem. Pakna mně znovu pohlédl, jeho ruce jsem cítil na lopatkách a pod zadečkem, trhnutím mě zvedl a rozkopnul dveře. Stějně to udělal i s vchodovýma do jeho bytu (nejdřív je odemkl). Přišel až do jeho prostorné ložnice, kde mně posadil na postel.
"Počkej tady. Ani se nehni!" rozkázal a já tam seděl jako solný sloup. Někam odběhnul, slyšel jsem puštěnou vodu. Znovu se vrátil a začal mně svlékat.
"Teď ne." zamručel jsem, jsem celkem vyčerpaný. On se však nenechal odradit, dal dolů i poslední mé věci a zvednul mně. Já se červenal, stydím se. Ikdyž nevím proč, už mne přeci viděl.
Pak jsem spozoroval vanu, plnou vody a unikající páry nad ní. Pomalu mně do ní ponořil a sám odhazoval své oblečení. Přisednul si za mně a opřel mi hlavu o jeho hrudníček. Vzal menší houbičku a jemně mi přecházel po bříšku. Tohle jsem potřeboval. Zároveň mne líbal na ramenou, krku i zátylku.
Asi hodinu jsme se tam máčeli, navzájem omyli a vylezli ven. Na oplátku jsem něco malého ukuchtil a šlo se spát. Ve vzájemném objetí jsme za chvilku usnuli.
***
Ráno mne probudili ranní slunečné paprskya šimrání něčích vlasů. Hae pomalu otevřel oči a zářivě se usmál.
"Dobrý ráno."
"To nejlepší." odvětil jsem a vylezl jsem z postele. Podíval jsem se na hodiny a zamrazilo mne.
"Vždyť příjdeme pozdě!" zakřičel jsem a už jsem si hledal své věci. Hae udělal to samé. Vyběhli jsme z bytu a odchytili bus.
"Tý jo, to je makačka." vydechnul jsem, zatím uběhlo jenom 5 minut od začátku zkoušky. Autobus ještě ani nezastavil a už jsme se řítili do zkušebny.
"Promiňte, promiňte!" stěžka jsem ze sebe vysoukal ale leader ani okem nemyhnul.
"To nevadí. To se stává. Tak jdem na to kluci!" řekl LeeTeuk klidným hlasem a všichni se připravili na svá místa.
"Já ti to říkal." Zašeptal mi do ucha Hae a taky zaujal své místo.
Zkouška utekla opravd rychle a všichni se vydali domů. Kromně mne. Rozhodli jsme se spolu bydlet.
END
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bara-chan Bara-chan | Web | 15. srpna 2012 v 18:11 | Reagovat

Takové roztomilé :) Krásné, moc :)

2 Shima Shima | 16. srpna 2012 v 12:09 | Reagovat

[1]: Ďakujem ti ^^ :-) ale hnevá ma, že je to moc krátké :-(

3 Bara-chan Bara-chan | Web | 16. srpna 2012 v 17:15 | Reagovat

[2]: No nemáš za co :) A že je to trošku kratší... to vůbec nevadí :) Kratší, ale řečeno je tam vše (Tohle já tak umět... všechno vyjádřit a přitom se nerozepsat na X stran...) :) A ti, kterým se nechce moc číst, za to budou moc rádi :)

4 Shima Shima | 16. srpna 2012 v 17:50 | Reagovat

[3]: :-D vieš, že ma teraz tento tvoj komentár dosť prekvapil? :-D "môj idol" ako spisovateľ, je Dasty Harst a ona mi povedala presne a na bodku to isté :-D "A že je to trošku kratší... to vůbec nevadí :) Kratší, ale řečeno je tam vše (Tohle já tak umět... všechno vyjádřit a přitom se nerozepsat na X stran...)" toto mi povedala aj ona, a myslela som si, že mi to hovorí iba preto, aby ma trošku potešila, ale keď vidím, že to tvrdia aj iní (ďakujem ;-)) som vážne šťastná :-D naozaj ďakujem za pochvaly, veľmi si ich vážim :-) na anime-manga.cz dávam všetky svoje poviedky, a tam som to musela predĺžiť, takže to asi dopíšem aj tu :-D celkom sa vydarila :-D čo sa u mňa stalo zatiaľ raz :-D

5 Kimmy Kimmy | E-mail | 18. srpna 2012 v 21:09 | Reagovat

Jůů :3 to je pekné :)a už ticho, že nevieš písať.. nié, vobec nevieš fakt~.__."
P.S. Fajné to je ^^ a BODKA! :D

6 Shima Shima | Web | 19. srpna 2012 v 21:15 | Reagovat

[5]: Simča?.. co tu robíš? o.O ale no díki teda.. ._________.

7 Rei-chan Rei-chan | Web | 19. května 2013 v 12:03 | Reagovat

To bolo krasne :33 ten koniec bol taky zlaty *-* a mne sa paci ako pises rada citam tvoje poviedky ^^ :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama